K&Y Taksim Rooftop

  • 65 μ²
  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 1 μπάνιο

Το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop Κωνσταντινούπολη 65 τ.μ. Βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, περίπου 5 λεπτά με τα πόδια από το Μουσείο Μοντέρνας Τέχνης της Κωνσταντινούπολης. Αυτό το διαμέρισμα με 1 υπνοδωμάτιο απέχει μόλις 1 χλμ. από σταθμό τρένου Sirkeci και σχεδόν 500 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Kasimpasa.

Οι επισκέπτες είναι ευπρόσδεκτοι να χαλαρώσουν στη βεράντα.

Το διαμέρισμα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, προσφέροντας στους επισκέπτες τη δυνατότητα να μαγειρέψουν τα γεύματά τους.

Το Πάρκο Taksim Gezi απέχει 25 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα, ενώ το Τέμενος Σουλεϊμανιγιέ βρίσκεται σε απόσταση 2 χλμ. Το κέντρο της πόλης απέχει 30 λεπτά με τα πόδια από το κατάλυμα. Το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop βρίσκεται περίπου 10 λεπτά οδικώς από την Αγία Σοφία. Ο σταθμός του μετρό Sishane-Zemin Istanbul βρίσκεται σε απόσταση περίπου 400 μέτρων.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near K&Y Taksim Rooftop Κωνσταντινούπολη
K&Y Apartments In Taksim
Τιμή μόνο για κινητά

K&Y Apartments In Taksim

6.6
Ευχάριστο 20 σχόλια
5 μ από το κατάλυμα
USD 70 USD 63
ανά νύχτα
Modern Flat Near Popular Attractions In Beyoglu
Τιμή μόνο για κινητά

Modern Flat Near Popular Attractions In Beyoglu

224 μ από το κατάλυμα
USD 161 USD 145
ανά νύχτα
Central Flat W Sea View And Near Galata Tower
Τιμή μόνο για κινητά

Central Flat W Sea View And Near Galata Tower

242 μ από το κατάλυμα
USD 569 USD 512
ανά νύχτα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Ατατούρκ
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sirkeci Train Station
    1,9 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Μίνι μπαρ
    • Ταράτσα

    Συσκευές

    • LCD TV

    Κατοικίδια

    • Επιτρέπονται κατοικίδια

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Αριθμός αδείας34-2863
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού βρίσκονται το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop;
      Το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop βρίσκεται κοντά σε Istanbul Museum of Modern Art.
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop περιλαμβάνουν Πύργος Beyazit, Αγία Τριάδα καθώς και Askerî Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı.
    • Πόσο κοστίζει η διαμονή στο το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop;
      Η διαμονή στο το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop κοστίζει 45$.
    • Μπορούμε να παρκάρουμε το αυτοκίνητό μας κοντά στο το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop;
      Το διαμέρισμα K&Y Taksim Rooftop παρέχει ιδιωτική στάθμευση στους πελάτες.
    • Αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Ίντερνετ;
      Ναι, αυτό το ευρύχωρο διαμέρισμα προσφέρει Wi-Fi.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει διαμέρισμα;
      Διαμέρισμα είναι 65 μ².

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Διεθνές Αεροδρόμιο Ατατούρκ
    43 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    Sirkeci Train Station
    1,9 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    K&Y Taksim Rooftop Κωνσταντινούπολη

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο